Novinky


Jsme velmi potěšeni, že se mezi partnery našeho turnaje zařadila společnost VESTAVSTYL! Tato společnost, sídlící jen pár kilometrů od Kerska - v Mochově, se zabývá návrhem, výrobou a montáží nábytku a doplňků bytové architektury.

Vyjádření k článku "Šach mat pana Matochy a malá domu na Kavčích Horách" Ondřeje Neumanna na serveru hlidacipes.cz ze dne 15. června 2022 Ve svém článku informuje autor Ondřej Neumann o možném střetu zájmů pana Matochy, šachisty a předsedy Rady České televize, který na přelomu května a června tohoto roku pořádal šachový turnaj ČEZ Chess Trophy. Pan...

Když už máme v cenovém fondu chutné klobásy, chtělo by to i něco dobrého na zapití. Děkujeme Pivovaru Nymburk za Postřižinské pivo! Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na 25. den Postřižinského piva, který se uskuteční již příští sobotu.

Již příští týden se na vás budeme těšit na 6. ročníku turnaje v rapid šachu u nás v Kersku. Jak jinak než v Bungalovech Kersko, které v uplynulých měsících prošly rekonstrukcí.

Od letošního ročníku kerského turnaje je naším partnerem i legendární restaurace Hájenka v Kersku (www.hajenka-kersko.cz). V cenovém fondu se tak můžete těšit i na darkové poukazy do Hájenky a vychutnat si zde kance se šípkovou nebo se zelím tak, jak jej znáte z filmu Slavnosti sněženek.

Hlavním partnerem našeho turnaje v Kersku je e-shop RP Šachy (www.rpsachy.cz). Letos nás podpořil částkou 15.000 Kč a šachovými knihami v hodnotě 5.000 Kč. Oboje k nám dorazilo a vy se tak můžete těšit na krásné ceny v turnajovém cenovém fondu. Děkujeme!!!

Málokterý šachový turnaj se obejde bez podpory Šachového svazu ČR. Ať už se jedná o zapůjčení hracího materiálu, zveřejnění turnaje v šachovém kalendáři, finanční podpory nebo dárků do cenového fondu. Dnešní poděkování patří Mgr. Lence Kůsové z Šachový svaz České republiky a všem jejím kolegům.

Poděkování

01.05.2022

Srdečně děkujeme EinsZwei Gallery a Galerie Marold za krásné ceny do našeho červnového turnaje Kersko 2022, který je už v tuto chvíli beznadějně zaplněn.

Za další ceny do našeho červnového turnaje děkujeme Ing. Vlastimilu Šestákovi, starostovi obce Hradištko - Kersko.