Novinky


Šachisté Kersku se rozhodli věnovat výtěžek ze startovného letošního šachového turnaje, který se uskuteční dne 11. 6. 2022 panu Michalovi Masnému. Peníze poslouží k financování odlehčovacích pobytů. Ať už se vybere méně nebo více peněz, budou ve všech případech využity na pobyty v centrech kde Michal dostane veškerou potřebnou péči.

PF 2022

14.12.2021

Vážení příznivci kerského šachu, dovolte nám, abychom vám popřáli klidné vánoční svátky a do nového roku 2022 hodně zdraví, osobní pohody a šachových úspěchů Mějte se všichni fajn!

Naše aktuality můžete sledovat také na Facebooku, kde zveřejňujeme informace o novinkách, připravovaných akcích nebo dalších zajímavostech nejen Kerska. Zajímavý pro vás může být i náš profil na Instagramu, kde nás najdete pod nickem sachiste_kersku. Na Facebooku se můžete přidat do rodiny Kerských šachistů pod názvem Šachisté Kersku.

Vážení příznivci kerského šachu, začínáme pro vás připravovat 6. ročník našeho turnaje. Stejně jako doposud i v příštím roce budeme hrát v areálu Bungalovů Kersko. Do kalendáře si již dnes můžete poznamenat datum 11. června. Hrát budeme opět 7 kol tempem 15 + 3. Díky e-shopu RP ŠACHY vám můžeme slíbit navýšení finančních cen oproti poslednímu...

"Největší pochoutka, pánové, z divočáka, je hřbet a kýta na šípkové omáčce. K tomu pajfalský knedlík - vařený ovšem v ubrousku." Kdo by neznal povídku českého spisovatele Bohumila Hrabala a její zfilmovanou verzi režiséra Jiřího Menzela "Slavnosti sněženek" odehrávající se v Kersku na Nymbursku. Kersko ale není jenom Bohumil Hrabal, restaurace...

Ceny do letošního 5. ročníku turnaje v rapid šachu věnoval i Pivovar Nymburk. Děkujeme

Přihlásili jste se na náš červnový turnaj v rapid šachu a ještě přemýšlíte, jak se za námi dopravíte? Do Kerska se můžete dostat několika způsoby.

Od našich partnerů stále přicházejí ceny do letošního turnaje Kersko 2021. Dnes opět děkujeme Šachovému obchodu. Pokud chcete krásné šachové věci, navštivte určitě jejich stránky www.esachovyobchod.cz Skvělým nápadem je podle nás i knižní antikvariát, který také najdete na stránkách Šachového obchodu.

Kromě poháru pro vítěze turnaje máme připraven i pohár pro vítěze v kategorii do 15ti let