Novinky


Už zítra 17. 6. 2023 se můžete těšit na turnaj KERSKO 2023. Pro každého hráče (starší 18 let) máme připravenou i malou pozornost od Plzeňského Prazdroje. Tímto chceme poděkovat panu Cellerovi z plzeňského pivovaru.

V cenovém fondu našeho turnaje se můžete těšit i na dárky od obce Hradištko - Kersko, která pro nás zajišťuje i zastřešení hrací "místnosti". A stejně jako v minulých letech, i tento rok předá pohár vítězi turnaje KERSKO 2023 starosta obce Hradištko - Kersko Ing. Vlastimil Šesták.

Přihlásili jste se na náš červnový turnaj v rapid šachu a ještě přemýšlíte, jak se za námi dopravíte? Do Kerska se můžete dostat několika způsoby.

RP ŠACHY

15.05.2023

Kromě toho, že nás hlavní partner našeho turnaje, e-shop www.rpsachy.cz, podporuje každý rok finančně, tak nám i věnuje šachové knihy. Dnes jsme z Moravy přivezli 50 výtisků knihy Vlny a schody od GM Vlastimila Jansy, kterými obdarujeme všechny účastníky turnaje KERSKO 2023. Děkujeme Petru Koutnému, Robertu Cvekovi a Liboru Ficencovi z Robert Petr...

Pražská galerie umění EinsZwei zakoupila do cenového fondu turnaje KERSKO 2023 čtyřicet šachových knih za více než 10.000,- Kč. Děkujeme!

Stejně jako v posledních dvou letech, i v letošním roce, podpořil náš turnaj v Kersku finančními i věcnými cenami Šachový svaz České republiky. Děkujeme