Novinky


Na další, tentokrát VII. ročník našeho turnaje v rapid šachu se můžete těšit v sobotu 17. 6. 2023 v Bungalovech Kersko. Přihlašování do turnaje bude možné od 1. 3. 2023, kdy také zveřejníme propozice. Všem šachistům, kteří se kerského turnaje již v minulosti zúčastnili pošleme samozřejmě včas všechny důležité informace. Děkujeme za přízeň a...

Naše aktuality můžete sledovat také na Facebooku, kde zveřejňujeme informace o novinkách, připravovaných akcích nebo dalších zajímavostech nejen Kerska. Zajímavý pro vás může být i náš profil na Instagramu, kde nás najdete pod nickem sachiste_kersku. Na Facebooku se můžete přidat do rodiny Kerských šachistů pod názvem Šachisté Kersku.

Jsme velmi potěšeni, že se mezi partnery našeho turnaje zařadila společnost VESTAVSTYL! Tato společnost, sídlící jen pár kilometrů od Kerska - v Mochově, se zabývá návrhem, výrobou a montáží nábytku a doplňků bytové architektury.

Vyjádření k článku "Šach mat pana Matochy a malá domu na Kavčích Horách" Ondřeje Neumanna na serveru hlidacipes.cz ze dne 15. června 2022 Ve svém článku informuje autor Ondřej Neumann o možném střetu zájmů pana Matochy, šachisty a předsedy Rady České televize, který na přelomu května a června tohoto roku pořádal šachový turnaj ČEZ Chess Trophy. Pan...

Když už máme v cenovém fondu chutné klobásy, chtělo by to i něco dobrého na zapití. Děkujeme Pivovaru Nymburk za Postřižinské pivo! Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na 25. den Postřižinského piva, který se uskuteční již příští sobotu.

Již příští týden se na vás budeme těšit na 6. ročníku turnaje v rapid šachu u nás v Kersku. Jak jinak než v Bungalovech Kersko, které v uplynulých měsících prošly rekonstrukcí.

Od letošního ročníku kerského turnaje je naším partnerem i legendární restaurace Hájenka v Kersku (www.hajenka-kersko.cz). V cenovém fondu se tak můžete těšit i na darkové poukazy do Hájenky a vychutnat si zde kance se šípkovou nebo se zelím tak, jak jej znáte z filmu Slavnosti sněženek.