VIII. ročník turnaje v rapid šachu KERSKO 2024

05.12.2023

Vážení příznivci kerského šachu, dovolujeme si vás pozvat na VIII. ročník turnaje v rapid šachu KERSKO 2024. Těšit se na vás budeme v sobotu 15. 6. 2024 od 9:00 v areálu Bungalovů Kersko (www.kersko-bungalovy.cz).

Přihlášení do turnaje bude možné od 1. 1. 2024, kdy budou na našem webu www.sachy-kersko.cz zveřejněny i propozice blížícího se turnaje. Startovné je pro ročník 2024 stanoveno na 200 Kč (podrobnosti a slevy v propozicích).

Kapacita osmého ročníku je 49 hráčů. Turnaj je opět "Open Air", takže nás kromě houkání lodí plujících po řece Labi a klování datlů v borovicovém lese, může překvapit i průtrž mračen, kroupy, sněhová nadílka nebo teploty převyšujíci 36° C (vše jsme již zažili a zvládli to 😊). Hlavní změnou pro příští ročník je navýšení počtu hracích kol ze sedmi na devět (turnaj se tedy protáhne o cca 90 minut). Hrací tempo zůstává stejné jako v uplynulých ročnících 15 + 3, stejně jako hlavní rozhodčí turnaje FA Ing. Milan Petras.

Turnaj pro vás pořádají opět pánové David Židlický a Tomáš Vilk s partnery turnaje, kterými pro rok 2024 jsou:

Již nyní se nemůžeme dočkat setkání s vámi, skvělými šachisty ze všech koutů republiky i ze zahraničí, které již nyní považujeme za naše přátele.

Děkujeme za vaši přízeň a za půl roku na viděnou.