Informace k 6. ročníku

04.06.2022

Již příští týden se na vás budeme těšit na 6. ročníku turnaje v rapid šachu u nás v Kersku. Jak jinak než v Bungalovech Kersko, které v uplynulých měsících prošly rekonstrukcí.

Stejně jako v minulých ročnících na vás čeká bohatý cenový fond. Finanční ceny v celkové výši 12 000,- Kč pro hráče, kteří se umístí na 1. až 8. místě. Věcné ceny máme pak připraveny pro hráče do 20. místa. Můžete se těšit na šachové knihy z e-shopu RP Šachy, dárkové poukazy na nákup zboží v e-shopu e Šachový Obchod, poukazy do kerské restaurace Hájenka, lahvinky dobrého pití, Postřižinské pivo z Pivovaru Nymburk, Doupovské klobásy z řeznictví Pelant a další šachové i nešachové ceny.

Letošní ročník našeho turnaje se připojil k Roku ženského šachu. Ženy a dívky, které se turnaje zúčastní dostanou šachovou knihu a nemusí platit startovné, pro které jsme se rozhodli vůbec poprvé.

Výtěžek ze startovného (100,- Kč/osoba) věnujeme panu Michalu Masného, našemu kerskému kamarádovi, který je po těžkém úrazu upoután na invalidní vozík (více v článku "Startovné" na našem webu).

Pokud k nám pojedete poprvé a nejste si jistí, jak se k nám dostat, pomůže vám tento článek.

Už teď se na vás všechny moc těšíme. Snad nám bude přát počasí.

V sobotu 11. 6. v 9:30 na viděnou!

Za Šachisty Kersku David, Tomáš, Jirka, Jana a rozhodčí Milan Petras.

P. S.: Propozice turnaje a startovní listinu naleznete na našem webu v záložce "Šachový turnaj".