Novinky


Už zítra 17. 6. 2023 se můžete těšit na turnaj KERSKO 2023. Pro každého hráče (starší 18 let) máme připravenou i malou pozornost od Plzeňského Prazdroje. Tímto chceme poděkovat panu Cellerovi z plzeňského pivovaru.

V cenovém fondu našeho turnaje se můžete těšit i na dárky od obce Hradištko - Kersko, která pro nás zajišťuje i zastřešení hrací "místnosti". A stejně jako v minulých letech, i tento rok předá pohár vítězi turnaje KERSKO 2023 starosta obce Hradištko - Kersko Ing. Vlastimil Šesták.

Přihlásili jste se na náš červnový turnaj v rapid šachu a ještě přemýšlíte, jak se za námi dopravíte? Do Kerska se můžete dostat několika způsoby.

RP ŠACHY

15.05.2023

Kromě toho, že nás hlavní partner našeho turnaje, e-shop www.rpsachy.cz, podporuje každý rok finančně, tak nám i věnuje šachové knihy. Dnes jsme z Moravy přivezli 50 výtisků knihy Vlny a schody od GM Vlastimila Jansy, kterými obdarujeme všechny účastníky turnaje KERSKO 2023. Děkujeme Petru Koutnému, Robertu Cvekovi a Liboru Ficencovi z Robert Petr...

Pražská galerie umění EinsZwei zakoupila do cenového fondu turnaje KERSKO 2023 čtyřicet šachových knih za více než 10.000,- Kč. Děkujeme!

Stejně jako v posledních dvou letech, i v letošním roce, podpořil náš turnaj v Kersku finančními i věcnými cenami Šachový svaz České republiky. Děkujeme

Jan Holub (I. ročník 2016 a II. ročník 2018, TJ Bohemians Praha), Tomáš Zima (III. r. 2019, DDM Sokol Nymburk), FM Pavel Jirásek (IV. r. 2020, ŠK Lípa), IM Pavel Jirovský (V. r. 2021, Sokol Kolín), IM Kirill Burdalev (VI. r. 2022, DP Praha).

Dalším partnerem našeho turnaje v Kersku je od dnešního dne překladatelská agentura Fox Translations, s.r.o. S touto agenturou spolupracujeme již delší dobu, např. pro nás zajišťuje překlady propozic pro zahraniční účastníky našeho turnaje. Letos se nás navíc rozhodla podpořit i finančně. Děkujeme