Novinky


Když už máme v cenovém fondu chutné klobásy, chtělo by to i něco dobrého na zapití. Děkujeme Pivovaru Nymburk za Postřižinské pivo! Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na 25. den Postřižinského piva, který se uskuteční již příští sobotu.

Již příští týden se na vás budeme těšit na 6. ročníku turnaje v rapid šachu u nás v Kersku. Jak jinak než v Bungalovech Kersko, které v uplynulých měsících prošly rekonstrukcí.

Od letošního ročníku kerského turnaje je naším partnerem i legendární restaurace Hájenka v Kersku (www.hajenka-kersko.cz). V cenovém fondu se tak můžete těšit i na darkové poukazy do Hájenky a vychutnat si zde kance se šípkovou nebo se zelím tak, jak jej znáte z filmu Slavnosti sněženek.

Hlavním partnerem našeho turnaje v Kersku je e-shop RP Šachy (www.rpsachy.cz). Letos nás podpořil částkou 15.000 Kč a šachovými knihami v hodnotě 5.000 Kč. Oboje k nám dorazilo a vy se tak můžete těšit na krásné ceny v turnajovém cenovém fondu. Děkujeme!!!

Málokterý šachový turnaj se obejde bez podpory Šachového svazu ČR. Ať už se jedná o zapůjčení hracího materiálu, zveřejnění turnaje v šachovém kalendáři, finanční podpory nebo dárků do cenového fondu. Dnešní poděkování patří Mgr. Lence Kůsové z Šachový svaz České republiky a všem jejím kolegům.

Poděkování

01.05.2022

Srdečně děkujeme EinsZwei Gallery a Galerie Marold za krásné ceny do našeho červnového turnaje Kersko 2022, který je už v tuto chvíli beznadějně zaplněn.

Za další ceny do našeho červnového turnaje děkujeme Ing. Vlastimilu Šestákovi, starostovi obce Hradištko - Kersko.

Ani ne za 2 měsíce budou mít tyto poháry své majitele. Připraven je pohár pro vítěze turnaje Kersko 2022 a pro vítěze v kategorii do 15 let.

I Šachisté Kersku se připojují k Roku ženského šachu a za všechny ženy a dívky, které se přihlásí na náš červnový turnaj v rapid šachu, zaplatíme startovné. Navíc každá taková žena či dívka, která odehraje všechny kola, obdrží šachovou knihu a to bez ohledu na celkové umístění.

Šachisté Kersku si Vás dovolují pozvat na již 6. ročník šachového turnaje v Kersku. Turnaje se může zúčastnit každý hráč šachu bez omezení věku. Pro více informací sledujte náš web nebo facebook.